Я все стерпіла, бо бачила мету.
Дійти, добраться, долетіть.
Крізь хмари зріти висоту,
І радіти, що я змогла злетіть.
Та мета така далека,
А віра сильна та стійка.
Та лиш вірить треба в себе,
«Ти пройшла, змогла!»
Щоб мету свою здійснить,
Треба всім страхам заглянуть в очі.
У серці надія завжди горить,
А ті страхи такі сліпучі.<br>Анастасія Р.
