-
Мені казали - кинути курити!
А навіщо?
Якщо мені, і справді
Стало легше й краще житиТа закинь ти це!
Подумай про здоров'я
А що чекати та й боятись
Якщо ми скоро здохнем?Ми вмремо ще не скоро
А може й навіть завтра
Тому бери, лови момент
Поки грає драмаА якщо вже й вмремо
То більше не закурим
А якщо залишимся
То зробимо окурок!
Про життя
Куріння
Автор:
Vozik Rev
Поділитись
