ЛЕЖАНКА
Сам себе обійму
і засну на вузенькій лежанці
Ще не пізно піти на війну
та хоробрість моя у відставці…
То для чого тоді прокидатися вранці?
Олесь ПАСІЧНИЙ
<br>Олесь ПАСІЧНИЙ
ЛЕЖАНКА
Сам себе обійму
і засну на вузенькій лежанці
Ще не пізно піти на війну
та хоробрість моя у відставці…
То для чого тоді прокидатися вранці?
Олесь ПАСІЧНИЙ
<br>Олесь ПАСІЧНИЙ
Олесь ПАСІЧНИЙ