ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    ,, Лист з небес ”

,, Лист з небес ”

Пишу листа тобі з небес,
На клаптику сонячного світла.
Мамо, мені тут подобається!
Тут нема ні болю, ні сліз…

Я не забув рідну хату, ні твоїх ніжних рук,
Ні лагідних слів з твоїх вуст!
Мамо, я сумую за тобою,
Така моя доля…

Не плач ночами, рідна, пишайся мною!
Я героєм став!
З мойого серця мальва проросла,
І кров'ю зацвіла!

Пом'яни не злим тихим словом,
Помолись за мою душу.
Не плач, матінко, не плач,
І не чекай на мене, бо я у небі вже живу…<br>Валерія Очкур

Автор: 

Валерія Очкур

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]