ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Лист

Лист

І знову я пишу тобі листа,
І знов у відповідь мовчання.
Коробка вже заповнена сповна,
А в голові все крутяться зізнання.
Якби ж ти знав,як важко на душі,
Як хочеться мені почути,
Оті три слова з уст твоїх,
В очах твоїх безмежних потонути.
Я б так хотіла у твої обійми,
Щоб тепло й затишно було.
Щоб ясний місяць освітив нам тишу,
Усе на світі байдуже було б.
Ці всі слова в моїх думках,
Ці всі листи до тебе не дійдуть.
Так закохалася,але тобі я не скажу,
Усі слова,що в тій коробці у листах живуть.<br>Катя Генц

Автор: 

Катя Генц

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]