Люблю ходити босим по траві —
Як по килимі, окропленому росами…
Вбирати в себе силу від землі —
Сплітаючись невидимими косами…
Милуюся миттєвостям весни —
Безмежності природних краєвидів…
Гуляю собі босим по траві —
Тримаючи зв'язок з дитинством…<br>Maks DrevoSad
