ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Лютий.

Лютий.

Напевно кожен рік завжди у лютому
благаємо щоб вже скоріш прийшла весна
адже набридло ходити в одязі незручному
і як спасіння від природи чекаємо тепла…
Напевно ще зрадіємо коли сніг розтане
відтоді потечуть дуже маленькі струмочки
адже людина вірити ніколи не перестане
у те що на деревах з'являться листочки…
Напевно від думок і мрії скинуть кокони
і звісно як метелики в нас почнуть літати
адже при згадці про зелені трави локони
ще і бажання будуть ластівками щебетати…<br>Дмитрий Погребняк 555

Автор: 

Дмитрий Погребняк 555

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]