Час іде, і дні минають
Скоро літо вже буде
А мені чомусь не радо
Вся моя душа гуде.
То останній рік у школі
Далі я не буду тут
І від цього мені лячно
Бо незнаю куди йду
Я боюсь, боюсь цього
Я боюся, тому що я незнаю
Що мене чекає та,
І від цього мені лячно,
Просто лячно. тай усе…<br>Zedin
Новинки
Лячно
Автор:
Zedin
Поділитись
