Навіщо нам 500 смаків цигарок?
Повітря безкоштовне і смачне.
Навіщо 200 алкогольних чарок,
Якщо від цього смуток не мине?
І очі будуть плакати, боліти
І сльози будуть гіркі як тютюн.
Та біль не можна вже перетерпіти,
Як спирт не вивітриться сум.
І можна нескінченно лити в чарку
В'язку, гарячу і шкідливу рідину,
Пустити по легеням дим цигарки,
І після того вже віддати тіло сну.
Чи буде легше? Так, частково,
Але ефект не буде "назавжди".
Потрібно кожен день, по новій
До рота "ліки" піднести.<br>Олечка
