Всі землі і всі квітки, ви ростіть на Землі,квіти ви прекрасні милі: всюди ви є ,тільки в Європі вас нема, і в Єгипті нема!Ви квітки Землі, ви дуже гарні, і в центрі Землі вас нема.Як ти підеш згориш.Виходиш надвір і чується запах квітів.Всі люди цвітуть,по всюди квіти на Землі,квітуча Земля! <br>Іринка Микита ( 6 років )
Новинки
Літо і квіти на планеті Земля
Автор:
Іринка Микита ( 6 років )
Поділитись
