ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Мені би вас всіх зігріти…

Мені би вас всіх зігріти…

Мені би вас всіх зігріти
Здолавши на серці втому.
Повернуться наші діти
Колись ще до рідного дому.

Як сонце на небі стане
Скінчаться нічні кошмари.
Ми з вами, рідненькі, з вами
Розвіємо чорні хмари.

І променем перемоги
Напишемо імена
На мраморних стелах свободи
Солдат яких з нами нема.

Та пам'ять не помирає
І не замовкає лють.
Допоки в нас віра палає
Не вб'ють нас кати!
НЕ ВБ'ЮТЬ!!!
В Юрченко. 27.10.23р
<br>Володимир Юрченко

Автор: 

Володимир Юрченко

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]