ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Кохання    Мені бракує

Мені бракує

Мені бракує тепла
Мені бракує домівки
В якому був би я сам
А краще би в дівки

Я хотів би дівчину- з якою комфортно
Я хотів би терплячу – з якою надовго!
Хотів би я ту – яка справді полюбить!
А не ту що знаючи все – знову погубить!

Я би довірився новій дівчині
Якщо обнімить і надасть те добро
А я те тепло зберу всі обійми
Та вдвічі надам тобі те рідне тепло

Я обніму тебе – щоб було нам жарко!
Я хочу щоб ми побували в тім парку!
В тім парку де люди лише є щасливі
Надіюсь пройдем ці жахливі мотиви.

Автор: Vozik Rev
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]