Мені б знання, що добре все з тобою.
Що під ногами бите скло не ріже.
І не приносить голуб щось нове і свіже,
Що з ніг збиває від тупого болю.
Мені б знання, що твої крила
Не піднімають попіл на важкій дорозі,
Що забиває груди і дихнуть не в змозі
І закричать "рятуй" не в силах.
Мені б знання, що доля оминає
Глухі кути і камені підводні.
Що світло сповнює тебе сьогодні,
Бо ти казав, що все в житті буває…<br>Аліна
