Їду у метро — бачу серця розбиті.
Чому ж доля так вирішила зробити?
Сиджу, думаю, гадаю, чому так у світі…
Не моя вина, але всередині відчуваю ті самі почуття.
Чому ж доля так вирішила зробити?..<br>Марія Мамчун
Новинки
Метро
Автор:
Марія Мамчун
Поділитись
