ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Минає рік війни

Минає рік війни

Минає рік – тяжкий, кривавий і печальний,
Розпочинався ж він як завжди – з побажань палких.
Давайте всі його відпустимо подалі…
Нехай з собою забирає весь наш біль.

Хай забирає наші втрати, спогади гіркі,
Слова недобрі, вчинки недостойні.
Душевні муки, думи наші злі…
Перед добром лишаймося безбройні.

Не забираймо і з собою в рік новий
Те, що лишити можна без почуття утрати.
Та хай не згубиться, хто серцю дорогий,
Те, що дарую радість, сміх і щастя.

Нехай всі рідні будуть з нами поруч
Увесь наступний рік – здорові та щасливі!
Бо нам ще з вами святкувати Перемогу!
Бо нам потрібно будувати нову Україну!

Я дякую за рік, який минає
Героям нашим, що берегли мою родину.
Я дякую усім, хоч їх усіх не знаю –
Та знаю точно – вони гордість України!

Нехай Новий рік прийде до нас з миром,
І з перемогою 🇺🇦 – бо світло над усе!
Хай воїн знову обійме свою дружину,
Хай мама сина знову обійме.

Одне бажаю всій своїй країні –
Хай знову буде мирним наше небо голубе!
Хай буде знову радість в Україні!
Хай знову все квітує і цвіте!

Так буде точно – трохи потерпімо,
Й молімося за воїнів своїх.
Все буде добре! Все буде Україна!
А буде Україна – будемо і ми!

З прийдешнім Новим роком всіх вітаю!
А побажання всі мої – у цих рядках.
Хай вони здійсняться, ми ж трішки почекаємо…
Бо ж головне – все добре ще попереду нас!<br>Марина Семйоник

Автор: 

Марина Семйоник

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]