В війну не грати,
Краще тебе обіймати!
Сміятись разом з тобою –
Це щастя,
Наче тримати тебе за запʼястя…
Бійка – це безчестя,
Сльози наші – нашестя.
Нехай перемога в нас буде,
Ніколи одне одного не забудем!<br>ekoterinna
Новинки
Мир
Автор:
ekoterinna
Поділитись
