Як довго все ж минають дні
Заплющи очі, ми одні
Вже котрий день і котрий рік
Ми тут. Ми тут одні навік
Ми замкнуті. Навіки скуті
Одні у темряві та муці
Одні. Навіки. Тільки ми
Посеред клятої імли
І що ж робити нам, скажи?
Як вийти із недолі?
О, Боже, шлях нам покажи
До бажаної волі!
<br>Іван Хрущ
