ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Мона

Мона

У мене була кішка,
і звали її Мона.
Лягала до мене у ліжко –
під килим ховалась від грому.

У неї були очі,
наче якісь світлофори:
зелені – серед ночі,
а вдень – жовто-прозорі.

Ми разом з нею читали
і музику слухали разом…
А потім її не стало –
і щось обірвалося зразу.

Поклали її в коробку –
ту, що із-під взуття,
у цьому картонному гробику
зібрали її в небуття.

Так захотілося плакати,
та соромно було сліз,
коли металева лапа
рила в грудневій землі.

Тепер я один читаю,
а музику взагалі не слухаю.
Раніше не міг і представити –
на рівному місці й… туга…

Здавалося, це взагалі смішно!
Крадеться хвиля солона…
У мене була кішка,
і звали її Мона.
<br>Юрій Гундарєв

Автор: 

Юрій Гундарєв

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]