-
На день народження
Лише одне бажав..
Стати футболістом
Мати великий чемодан..Бути при грошах
Міняти всіх дівчат
А тепер я виріс, зрозумів
Що я вже, старим став.Так, я не вивіз конкуренцію
Якби больно не звучало
Але прокидався в 8
Поки інші спалиХодив на треню
Коли всі бухали
Запитавши - "чи ти куриш?"
Гордо відповідав - "я не вживаю."А зараз я сижу та інколи сльозу пускаю
Та інколи питання, сам собі кидаю.. :
Чому я знову..
Мрію відпускаю..?
Про життя
Моя мрія
Автор:
Vozik Rev
Поділитись
