ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    Моє цунамі спить у банці з медом

Моє цунамі спить у банці з медом

Стихія скована в тюрмі скляній,
колись трощила і ковтала скелі:
мов муха, що застрягла в бурштині, —
цунамі спить у золотій купелі.

Скувала лагідна густа смола
вали скажені, що збивали піну.
На дно тягуча ласка затягла
і кожну клятву, і мою провину.

Сховались в кристалічний моноліт,
зацукрувалися гріхи й помилки.
Створили з хаосу медовий світ
напівпрозорі м’ячики-ікринки.

Солоні сльози від образ і злість
в бурштині запеклись палким букетом.
Нехай відпочиває шумний гість —
моє цунамі спить у банці з медом.

18 червня 2026 р.

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]