ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Мої думки

Мої думки

Ну що сказати…
Я не письменник
І твори писати не вмію.
Але дещо сказати я хочу —
Про те, що наболіло.
І, напевно, можу сказати —
Не тільки в мене,
А й у всієї моєї країни.

І скільки це все ще буде тривати?
Скільки ще будуть літати ракети?
І скільки людей ще буде помирати?..

Скільки ще потрібно пролити крові,
Щоб вас усіх задовольнити?

У нас була гарна, родюча земля,
А нині вона наповнена кров’ю.

Скільки люди будуть жити в страху,
Втрачаючи все, чим жили?

Ми хочемо жити вільно,
Без страху смерті.

Батьки хочуть милуватися дітьми,
А не ховати їх молодими.

І наші хлопці з полону
Повертаються скелетами…

Діти не пам’ятають батьків
І не знають, як це — жити без ракет.

І кожна людина чекає,
Коли закінчиться війна.
А вам усе мало крові…
<br>Несті

Автор: 

Несті

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]