Як можна втекти від правил що тобі ще малим так засунути глибоко?
Так що без крові й болю не дістати
Та я зроблю це
Заради себе
Щоб кращою бути, щоб кращою стати
Я намагалась стільки разів у цій війні перемагати
А варто було лише на оборону своїх почуттів стати
Та якби я не билась, моє серце напевне досі так щиро і вільно собі не кривавилось
Воно досі билось, заради моїх мрій
Тому просто кажу я, бери, чорт, і дій.
<br>Коляса Дарина
Новинки
мріяти буває замало, якщо це залишається мріями
Автор:
Коляса Дарина
Поділитись
