ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    М’ята й мед

М’ята й мед

Я візьму у тебе трохи зілля, осінь,
Бо воно духмяніє і досі –
Розкидає дрібну насінину,
Щоби вирости потім поміж полину.

Біля дому у мене криниця,
Де є чиста, як душа дитя, водиця.
Мед, який на сонці дозрівав,
Запахи гарячих трав збирав.

…В чашці з меду, воску й пилку пінка.
Хліб домашній – хрумка вся скоринка.
Шпак-бешкетник за вікном співає.
Називаю я це місце світле раєм!

13.10.2024
Наталка Україна
с. Попасне, Дніпропетровська область<br>Наталка Україна

Автор: 

Наталка Україна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]