Як важко їхати зі Львова,
Лишити тут своє життя.
Дорога ця дуже нервова,
Згасає ритм серцебиття.
Я залишаю тут своє кохання,
Всю біль, всіх друзів, все що є.
Це місто дало процвітання,
У цьому місті все моє.
Всі спогади я заберу з собою,
І як зіницю ока буду берегти.
Я попрощаюсь з містом лиш сльозою,
Я обіцяю, біль розлуки назавжди перемогти.
<br>Анастасія Бондарєва
Новинки
Місто мого серця
Автор:
Анастасія Бондарєва
Поділитись
