ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Місто – привід…

Місто – привід…

Ніч,тиша і війна
Таке все несумісне
Війна,як сарана
Руйнує усе місто
Попадали стовби
І світла вже не має
Газ і вода – "немі"
По них війна гуляє
Гуляє навсебіч
І гімн собі співає
Северодонецьк мовчить
Ледь очі відкриває
Поранений сьоїть
В кайданах і разрусі
Душа в нього болить
Він втратив усіх друзів
І голосу нема
Не може ворухнутись
Війна,як сатана
Взяла його в рекрути
Тут йшли тяжкі бої
Стріляла важка зброя
Потім прийшли "брати"
Прийшла російська воля
Мир і війна тепер
Це все тут несумісне
Северодонецьк завмер
Він – привід, а не місто…<br>Tana

Автор: 

Tana

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]