Щаслива я тим
Що земля- моя мати
Повітря смачне
Його можна вдихати
Від сонця-тепло
Від землі-прохолода
Життя на землі-
Це така нагорода
Природа дає усі засоби жити
Звертаюсь до Бога
І хочу просити
Із кожним життям
Хай дає нам гординю
За землю свою-
Найціннішу святиню!<br>Tana
Новинки
Найцінніша святиня…
Автор:
Tana
Поділитись
