І знову ніч і знов один
Погасло світло із вітрин
Не панацея аспірин
Лиш кофеїн і нікотин
Хтось скаже "так буває з ним"
Холодна ніч і сірий дим
Тут наодинці кілька рим
Протверезіють днем новим
Тут як завжди усе не ясно
Світає ранок вечір гасне
Усе без гриму і фільтрів
Тут кожен своє зрозумів<br>Іван Хомин
