Пам'ятаю обійми нещирі,
Що віщали:
Настане кінець.
А вже взимку зо мною аж квітне.
Вік коханий,
Для вас він співець.
Ох, не хотіла я згадувать його.
Він для мене колись був взірець,
А як зараз питатимеш вкотре ,
Відповім :
"Бракуватиме добрих слівець".<br>Анаре
Новинки
Настане кінець
Автор:
Анаре
Поділитись
