ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Наше Літо

Наше Літо

Наше Літо не пахло дощами,
воно гаряче сонцем пекло!
Повело нас крутими стежками,
вдалині виднілось село.
Ми під зорями ховали свій смуток,
цілувались під спів солов’я,
А знайшовши скромний закуток,
ти зізнавався, що я муза твоя!
Де ж тепер це сонце спекотне,
де поділись наші стежини?
Та, на жаль, час незворотній,
стали ми з тобою чужими…
Чи це Осінь винна у всьому,
бо ж зустріла гіркими слізьми!
Чи вина на серці молодому,
що торкнулось чужої зими?
Я відпущу… Ти знай… Я відпущу,
бо не зможу губити в обіймах.
Та в свою душу нікого не впущу,
попри крик серця залишусь спокійна.
Тепер Літо пахне дощами,
а стежини заросли бур’янами.
Кого ти цілуєш своїми устами,
милуючись зорями та цвіркунами?
30.08.2022
<br>Мотря Рутенія Черлена

Автор: 

Мотря Рутенія Черлена

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]