ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    На біс!

На біс!

Де є ти? Може в Атлантиді?
Ти зник у часі, скрився за моря…
Тебе закрили вічні піраміди,
Сховала за орбітами Земля…

Ти розчинився в космосі далекім,
Гойдає невагомість між світів…
Злетів у вирій, стрімко, як лелеки,
За міражами, десь далеко…поміж гір…

Тайм-аут, пауза, тебе немає.
Твоя душа шукає Небеса…
Лиш серце, чого хоче знає,
Іще щемить, бо там зима…

Та дивне сяйво Землю освітило,
Наче на Півночі – неонів блиск!
І серце твоє знов ожИло!
Ти повернувся іще раз, на біс…
ND💗<br>Надія Холод (ND)

Автор: 

Надія Холод (ND)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]