Більше не напишу вірша.
Бо, як болить, то
знаю тільки я.
А тобі бажаю щасливої ночі,
бо мій ти день назавжди вкрав.
Я буду жити вдень, а ти вночі
Для мене світить сонце,
а в тебе темрява завжди.
Бо поруч немає тієї, що
свою душу тобі віддала.
Я буду жити вдень,
а ти вночі.
Я більше не напишу вірша, ти тільки живи.<br>Вікторія Соловйова
Новинки
На самоті.
Автор:
Вікторія Соловйова
Поділитись
