ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Нема журби

Нема журби

Нема журби
Нема печалі
Немає радості на мить
Застигло все і я до всього
Життя в мені не струменить

Відкривши очі
Сил немає
Прийдіть мене хтось обійміть

Це існування не усім відоме
Хтось вміє жити і радіть
Сьогодні в завтра споглядає
І бачить простір а не тінь

До чого ж я веду ласкаво?
Ви в мене тута не тужіть
Я бачив сон і бачив в ньому море
Я бачив місяць сонце і блакить

Різниця в вас між нами
Вона доволі не проста
Ви бачите вгорі кришталі
А я дослідник виключно землі<br>NixTy

Автор: 

NixTy

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]