ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    НЕМА ТЕПЛА, ТА Є ЛЮБОВ

НЕМА ТЕПЛА, ТА Є ЛЮБОВ

Нема тепла́, нема багато діб –
Не найстрашніше, що в нас може бути,
В пекарнях, щоб могли спекти нам хліб,
Щоб голоду вкраїнцям не відчути.

Нема тепла́, та гріє нас любов,
До неньки-України дуже гріє,
Холоне в українських жилах кров
Від того, що ординець з нами діє.

Нема тепла́… Ми це переживем,
Бо стіни є, є дах над головою,
Любов до України бережем,
Герої наші йдуть роки́ до бо́ю.

Не те́пло їм в окопах взагалі,
Нема зв’язку, нема в них там і світла,
Лягають відпочити на землі́,
Щоб знову Україна в нас розквітла.

Нема тепла́, бо ворог нищить все
І думає, що нас він подолає,
Та й покидьків від злості аж трясе,
Ракетами він духу не вбиває.

Нема тепла́, його пове́рнуть нам.
Нескорені, незламні і єдині.
У душах наших не зотліє храм,
Бо ми живем у вільній Україні.

26.11.2022 р.

©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2022
ID: 966745
<br>КОРОЛЕВА ГІР КЛАВДІЯ ДМИТРІВ

Автор: 

КОРОЛЕВА ГІР КЛАВДІЯ ДМИТРІВ

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]