Нехай всі спогади пливуть з Дніпром
А я чекаю під вікном
Та там тебе уже нема.
Нема, ну і не буде
Згодом вона мене забуде
Забуде вже і не згадає
Але на неї хтось чекає
Чекає там десь під вікном.
<br>Богдан Вільчинський | СОВУНЯ
Новинки
Нехай всі спогади пливуть з Дніпром.
Автор:
Богдан Вільчинський | СОВУНЯ
Поділитись
