У часі тривог, страху і беззаконня,
коли небо пламенем горить,
неначе немає гіршого бездоння
і вже останньою вважаєш кожну мить
…
Стій не падай, стрій держи,-
мільйонів відблиск чекаємих надій…
візьми свій меч та мужньо закричи:
Майбутнє є, бо світло є в душі моїй!
<br>Роман
Новинки
Не бійся
Автор:
Роман
Поділитись
