ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Воєнні    Не гроза іде…

Не гроза іде…

  • Не гроза іде... То дощ вогнів і "Гради",
    "Гради", "Гради"... Градом небозвід.
    Йдуть чужі синочки воювати
    Туди, де кров'ю сходить Схід.
    Молюсь вночі за кожного солдата
    І за синочка свого Господа прошу.
    А синочок спить... І рвуться в ніч гармати
    І соняхи лягають у росу.
    "Спи, синочку, - твої цілую скроні-
    Хай тобі солодкі сняться сни".
    Ти іще маленький мамин сонях,
    Хочу я, щоб ти не знав війни.
    Я молюсь за кожного солдата
    Вони твій спокій щоночі бережуть.
    І рвуться, рвуться в ніч гармати...
    Сину, сину... Соняхи цвітуть...

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]