ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Не здамся

Не здамся

Зігріває теплом щедре літо
Заступаючи в свої права.
Та нема кому серце зігріти,
Чи сказать якісь добрі слова.

У саду, де навколо так гарно,
Омиває травинки роса,
На душі чогось дуже сумно,
А з очей виступає сльоза.

У руках ти тримаєш каву,
Що бадьорить зазвичай тебе,
Та сьогодні чомусь вона знову
Гіркотою на смак віддає.

Ти сидиш, звівши очі до неба,
Де хмаринки пливуть в далечінь,
Розумієш, що жити треба,
Не зважаючи на свою біль.

І промінчики сонця легенько
Доторкнулись до твого лиця.
Заспокоївшись, скажеш тихенько:
– Буду сильна, дійду до кінця…<br>Рома Є

Автор: 

Рома Є

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]