Не змирилась душа, так печалиться…
Коли ж Небо над нами зжалиться!?
Нехай души загиблих воскреснуть!
А диявольське кодло хай щезне!!!
Всі прокляття з псалмів Давида –
Нехай перейдуть до прадіда,
Щоб родини усіх душогубів,
Не знали спокою всюди!
Під ногами Земля хай здригнеться!
Хай від болю і мук душа рветься!
Душогуби прокляті – тримайте!!!
Апокаліпсис в дім зустрічайте!
Страшний суд вас чекає – вже скоро,
Не надійтесь сховатись від Бога,
Кожна крапелька крові й сльозинка –
Все фіксує душа українки!
Ми відмовимо душі загиблих,
А ви щезнете геть суки підлі!<br>Надія Холод (ND)
Новинки
Не змирилась душа…
Автор:
Надія Холод (ND)
Поділитись
