Щоб не плакать,
я сміюся.
Навіть і коли я злюсь-
Не промовчу й
не скорюся.
Це гартує мою суть.
Щоб не думать-
я працюю.
Витворяю і дуркую!
І немає часу нити!
Жарти вхід,
я хочу жити!
U.Ray.<br>U.Ray
Новинки
Не скорена
Автор:
U.Ray
Поділитись
