Оглохнути хотілося білченяті,
Щоб кожен день сварки не чути.
Й сліпому народитися хотіло,
Щоб цей жахливий світ не бачить.
Кому воно завдячує за це?
Спитаєш ти,
Білкам. Тим" рідним й добрим ".
Ще змалку мріяла в інше дупло піти,
Щоб не побачить,що роблять інші білки.
Але не все стається так як мрієш.
Не все стається так як хочеш ти.
<br>Тетяна С.
Новинки
Не так як мрієш
Автор:
Тетяна С.
Поділитись
