Не цураймось рідної мови …
захищаймо,любімо її.
Бо хто як не ми?? хто ж у світі! буде плекати її??
Любіть рідну мову як сонце,
як поле, як річку й гаї,
любіть як ніхто більш не зможе,
бо мова це люди, це ми….
Мова- це берегиня
вона з'єднає нас скрізь
Так давайте ж люди єднатись і мову свою берегти.<br>Аліна Фенчак
Новинки
Не цураймось рідної мови
Автор:
Аліна Фенчак
Поділитись

Це ваушно🥹♥️