Я все чекала щастя у житті.
Занурювалася в глибину нещасних днів,
Та не знала, як вирватися з тьми.
Багато мріяти і цим лиш жити.
Прийшла пора це все змінити.
Багато часу, проведеного з собою у думках,
Прийняти рішення не марнувати більше часу.
Та жити, дихати й любити.
Себе любити!<br> Леся Гнатюк
Новинки
Нове життя
Автор:
Леся Гнатюк
Поділитись
