ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Ніщо

Ніщо

Зжимаю скули —
присмак крові,
давно знайомий смак.
Я з посмішкою
роблю ковток.

Кричить навіть мій Бог
усередині мене —
мій світ горить.

Але спинити
я не в силах.
Руйнація світів —
це мій код.

Світило всіх моїх світів
палає. Давай, гори.
Благає, щоб я зупинив,
кричить так сильно,
відкликаючись у мені —
процес пішов.

Я так до болю звик —
жоден біль не викличе шоку.
Я пропускаю яд.

Планети, стискаючись у мені,
так тиснули,
так тиснули —
лишився порошок.

Усе, що будував,
усе, до чого йшов,
і те, чого хотів, —

пропало все,
у вічність відійшло.

Великий вибух.
Бог не здався —
панічно захищав усе, що міг.

Тримаючи з останніх сил
у руках усе, що віднайшов,
і океани сліз заполонили
матерію, що уособлює ніщо.

Ми з ним — одні.

Від болю шаленіють навіть кістки,
викручує — ще мить,
і все… не зміг.

Мій Бог стікає кров’ю
і знову пробує
запустити цикл,
щоб спасти хоч щось,
спасти їх, спасти…

А я сміюся — кричу:
гори.

Я БУВ ЖИВИМ.
Я САМ СОБІ БУВ БОГ.

Сміюся
і дивлюсь оскалом,
плюючись кров’ю
на чужих.

Ви так хотіли шоу?
Ви це хотіли — шоу?

Палай, душе,
гори, навколо, світе.

ТИ БУВ НІКИМ —
ПОВЕРНЕШСЯ В НІЩО.

І Я ПРИИЙШОВ НІКИМ,
ПІШОВ
І СТАВ НІКИМ.
<br>AlexHort

Автор: 

AlexHort

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]