-
Одеса мама, мама
Так кричали рускомовні
А я гордо крикну - рідна мати!
На державній мовіЩе в літку я бував в Затоці
Там всі були щасливі
А зараз я приїду
Та й вже не такі кмітливі..Ще на тому пляжі
Креветки продавали
Було дорого..
Але все ж ми кайфували..Ця Одеса рідна мати
Справді є крутезна..
Хоча і рідко я ось там
Але вона чудесна!
Воєнні
Одеса
Автор:
Vozik Rev
Поділитись
