Мені було одинадцять,я ще мала була і не розуміла, що таке справжня війна..
Настало 24 лютого прокинулась вранці на очах у мами страх, запитала у неї мама що сталось?
А вона мені каже, доню війна почалась. Я не знала що робити, куди мені йти, але я знала єдине переможем ми в цій клятій війні.
Зараз мені 14, майже 3 роки війна, подорослішала швидко я.
Клята русня зіпсувала всі плани, тато та дядько на фронті,переживаем цей біль!
І переможемо ми, і буде мир!!🇺🇦<br>Дарина
Новинки
Одинадцять мені було
Автор:
Дарина
Поділитись
