ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Одинока кімната

Одинока кімната

Сиджу в кімнаті одинокій,
Заглядаю в пустоту,
а в сердці біль не зрозумілий,
І розум шепоче забуть.

Про біди всі й страждання
що приніс мені той люд,
Про ту зраду, сльози, біль
Але мені їх не забуть.

Бо пам'ять, як той гострий ніж,
В сердці рану береже,
І навіть час не злічить вже її,
Лиш біль зі мною все живе.

Та віра в сердці не згасає,
Що скоро біль той пропаде,
І сонце знову засіяє,
І радість по всюду буде.

Скрізь сльози я це відчуваю,
Надію в душі я бережу,
І вірю… ні навіть знаю,
Що щастя своє я віднайду

Бо я сміюся в очі смерті,
І не боюся я біди…
Лише одне мене лякає
Втратити того хто дорогий…<br>Ващак Андріана Михалівна

Автор: 

Ващак Андріана Михалівна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]