ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Оскома серця…

Оскома серця…

Попереду дорога невідома…
На серці моїм лишилась оскома.
Я згадую тепло і наші квіти…
Душа іскриться, манить сонцем квітень!

Вже перші проліски в лісах буяють…
А моє серце спогад крає…
Минуле вже ніколи не повернеш,
Не проростають знов любові зерна…

Так, не вдалося втримати розраду…
І що тепер? Докори та досада…
Я обійму руками вільний вітер!..
Він долетить до тебе із привітом!

Весна мине і знову буде осінь…
Життя збирає досвід у покоси…
Та, назавжди, в душі ми будем разом!
Хоча щемить на серці ще образа…

Я знов листок доби перегортаю…
І знаю я – ти й досі пам'ятаєш!
Ніхто й ніщо не зможе чуття змити!
Моє ім'я шепоче тобі вітер…
ND💗<br>Надія Холод (ND)

Автор: 

Надія Холод (ND)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]