~Осінь~
Я сьогодні зрозуміла, що втрачаємо ми цінне. Це не гроші, не машини, не хати — це краса земна. Не помічаємо її ми, ідучи осіннім парком: чути спів пташок, і біля озера видно качок. Пройшовши далі, можна побачити опале листя, а ще трохи далі — гори в ранковому тумані. Колись це стане мрією кожної людини — побачити цю красу востаннє.<br>Софія
Новинки
Осінь
Автор:
Софія
Поділитись

Дуже гарно.