ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Осінь

Осінь

В кожного з нас є своя доля,
Я знаю це чудово, моя пташко.
В тебе – твоя! Моя – у мене, але чи варті того болю!?
Не знаю! Та живемо так, хоча і дуже важко…

Зустрівши твої очі, я спитав тебе, кохану!
Чи маємо ми долю тепер НАШУ?
Ти… так збентежилась, немов би серед ночі, хтось зруйнував душі твоєї браму!

Пробач, я зрозумів тепер так ясно…
Що не потрібен зі своїм коханням дивним.
Немає долі НАШОЇ, хоч над моєю власна,
Я пропаду, ні, не відразу – а повільно…

Прости мене, кохана, за любов!
Яка тобі вже не потрібна, навіть зовсім!
Щоби не впасти більш ніколи ЗНОВ!…
Я занесу у серце підлу осінь!<br>MARUMA

Автор: 

MARUMA

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]