ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Отруйне дерево

Отруйне дерево

Я сердитий на друга був:
Все виказав, і гнів минув.
Ворог мене сердив не на жарт:
Я мовчав, мій гнів зростав.

І я поливав його крізь страх,
Ночі й дні в своїх сльозах:
Гнів під глузом загоряв,
Хитру підступність набирав.

І він ріс і вдень, й вночі.
Доки не вродив яскравий плід.
Ворог його сяйво взрів.
І він знав, що плід був мій

І в мій сад прокрався він,
Коли ніч покрила тінь;
Вранці бачу я цю мить:
Мій ворог мертвим під деревом лежить.<br>Вільям Блейк

Автор: 

Вільям Блейк

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]